ФОТОКЛУБ КТГГ

 

Mіжнародна конференція
25-26 квітня 2013р. у Київському технікумі готельного господарства відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні: теорія і практика» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київського університету управління та підприємництва, Науково-дослідницького інституту туризму та курортів, Луганського національного університету імені Івана Франка, Управління туризму виконавчого органу Київради (КМДА), Всеукраїнської асоціації туристичних операторів, Ради з питань туризму та курортів України, Польського університету туризму і готельної справи (Польща), Російської готельної асоціації (Росія). У роботі науково-практичної конференції взяли участь вчені, аспіранти та студенти провідних вищих навчальних закладів та установ, провідні фахівці туристичної сфери. Свої доповіді оголошували Ткаченко Володимир Володимирович – в.о. ректора ДВНЗ Київський університет управління та підприємництва, доктор історичних наук, професор, Голубаха Ігор Анатолійович – голова Всеукраїнської асоціації туроператорів, Анжей Шиманський - Польського університету туризму і готельної справи (Польща), Румен Спасов – Генеральний директор «Албено тревел» (Болгарія), Пазенок Віктор Сергійович – член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, проректор з наукової роботи КУТЕП.  

Робота Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Актуальні проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні: теорія і практика»  традиційно відбувалася у формі пленарного засідання та засідання п’яти наукових  секцій:

-         історія, сучасний стан та перспективи розвитку туризму;

-         сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельній справі;

-         наукове забезпечення та проблеми якості підготовки кадрів у туристичній сфері;

-         філософські, соціальні, культурологічні та екологічні аспекти туризму;

-         стан та перспективи розвитку екскурсійної діяльності в Україні.

 В наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання розвитку туризму в Україні і світі, розглядались проблеми та перспективи туристичної індустрії, піднімались питання екологічної безпеки, особлива увага приділялась підготовці майбутніх фахівців галузі.

  Конференція відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із даної проблематики. За результатами Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Актуальні проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні: теорія і практика» її учасниками підготовлені та схвалені рекомендації щодо покращення діяльності ринку туристичних послуг.

В роботі пленарного засідання та засідання  наукових  секцій активну участь прийняли викладачі та студенти Київського технікуму готельного господарства.Создан 26 апр 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником